Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

FELINA

In jos

FELINA

Mesaj Scris de FELINA la data de Mar Mai 03, 2011 5:49 am

Doresc sa mi-se scoata adminul ,decizia e propie nu ma influentat nimic si asa e mai bine pentru toti.
Comentarii puteti sa lasati cate doriti sau in limita bunului simt ele pot fi de bine de rau sunt bine venite toate...
Va salut pe toti si va urez succes in continuare in tot ce va doriti!

FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 81
Data nasterii Data nasterii : 27/12/1990
Localizare Localizare : iasi

Sus In jos

Re: FELINA

Mesaj Scris de nemo la data de Mar Mai 03, 2011 5:55 am

Hai bai felina...odihneste-te si maine dimineatza iti revii happy .
Cica decizia nu a fost influientata de nimic...baliverne.Sincer eu zic ca te-ai suparat degeaba si nu te mai pune in gura cu toti.Uneori chiar nu are rost...Daca ai vreo problema sau ceva, cel mai inteligent este sa te mai consulti si cu altcineva :).Parerea mea este ca decizia ta este pripita si de aceea am sa te rog sa renunti la ea si sa adminezi in continuare.
Bafta!
nemo
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 156
Data nasterii Data nasterii : 03/10/1989
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mar Mai 03, 2011 6:00 am

Multumesc nemo ,dar raspund simplu unde nu este loc de mine nu are rost sa stau ..
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de nemo la data de Mar Mai 03, 2011 6:05 am

dar nu cred ca te-a dat cineva afara...adik ma refer la cineva cu adevarat important care are o parere de spus.ti-am zis si ma repet...nu te mai lua dupa toti si dupa ce ii mananca capul pe toti.
nemo
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mar Mai 03, 2011 6:11 am

nu ma iau dupa nimeni pur si simplu asa vreau eu ca sa nu fie discutii mai lungi oricum inca odata iti multumesc
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de nemo la data de Mar Mai 03, 2011 6:34 am

In urma unei cugetari profunde, am luat decizia de a renunta si eu la admin.Decizia este definitiva si irevocabila.Daca zuzu are vreo nelamurire, voi vorbi cu el pe mess.
Mult succes!
nemo
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de ragazzo la data de Mar Mai 03, 2011 12:42 pm

baieti , nu stiu ce s-a intamplat de ati luat deciziile astea dar... uneori ar trebui sa va ganditi mai mult inainte de a lua o decizie, si daca intradevar chiar merita sa renuntati asa usor la ceva...altii se chinuie sa puna pe picioare acest server si forum, si sa fie bine pentru toata lumea si ceilalti ce fac? ..dau cu piciorul....pacat , nu prea va cunosc ...dar sper sa va mai ganditi si sa faceti parte din echipa in continuare....din partea mea toate cele bune :)>-

Press PLAY - Guess Who - Oriunde te duci , stiu deja....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Salut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ragazzo
Designer
Designer

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 283
Data nasterii Data nasterii : 03/05/1989
Localizare Localizare : Romania

http://www.TrupaGlamour.com

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Mar Mai 03, 2011 2:44 pm

Ultima intrebare . SUNTETI SIGURI CA VRETI SA RENUNTATI LA ADMIN ??? Dupa raspunsul d aici o sa iau o decizie !!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986
Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mar Mai 03, 2011 6:13 pm

Ragazzo nu e nevoie de gandire pentru unele decizii ca nu e luata la nervi pur si simplu nu sunt demn de admin si de a face parte cu unii pe lista de admini...zuuzu cred ca intrebarea aia nu ai puso pentru mine...ca eu nu am de ce sa fiu sigur ti-am scris si mai sus ca nu ma influentat nimic si plus nu contribui cu bani lunar ca sa-ti para rau ca sunt sau nu admin....Din partea mea nu mai bine vad ca "baieti rai" nu au avut nimic sa zica macar le-am dat ocazia sa mai faca posturi.
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de ragazzo la data de Mar Mai 03, 2011 6:19 pm

deci sa inteleg ca e din cauza altor admini....pacat....
eu stau in banca mea si imi vad de treburile mele , asa ar trebui si tu , si sa nu te complici pentru cine nu merita...poti face lucrul asta macar pentru zUuzu...
alegerea ta pana la urma urmei....toate cele bune respect

Salut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ai postat pana acum 139 mesaje.

ragazzo
Designer
Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mar Mai 03, 2011 6:29 pm

Ragazzo si eu am stat mi-am vazut de treaba si na unii se comportau si daca faceam ceva ca si cum ma-r cunoaste si ma complicam doar cu vorbele sa-si schimbe comportamentu si cam atat astea dupa ce primea gag sau depinde de situatii unii au luat destroy niste copii..si acum nu-i mai vad pe server sau daca joaca cu alt nume nu mai vad facand ca inainte...,si na eram dispus sa ajut la popularea servarului si tot odata la curatarea sa pentru ca e un joc si mai demult cand jucam era o placere acum a ajuns o cearta injuraturi si care e ce-l mai "jmecher online" si are vorbe mai dure ,decat sa joc in turma si sa suport pe toti mai bine joc undeva unde nu ma stie nimeni si gata ....
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de X2DAZ la data de Mar Mai 03, 2011 6:42 pm

mie imi pare rau pt decizia ta, stiu ca am avut mici divergente noi doi candva dar in timp am ajuns sa te respect si ca player si mai ales ca admin.. chiar erai implicat in a ridica acest server.. chiar imi pare rau sad
X2DAZ
Admin pe server
Admin pe server

Data nasterii Data nasterii : 25/04/1990

Sus In jos

Mesaj Scris de nemo la data de Mar Mai 03, 2011 10:05 pm

Pentru felina, as fi renuntat la admin...pentru zuuzu, am luat hotararea de a ramane admin.Dar mai este o problema...este f posibil ca sa intru mai rar de acum pe cs si de aceea nu as fi vrut sa incurc lista aceea degeaba.Dar daca totusi zuuzu considera are rost sa-mi ramana adminul in ciuda faptului ca voi intra mai rar, decizia ii apartine.(tin sa precizez ca voi continua sa vanez codati si de sapt viitoare sper sa ma bag si eu in lista celor cu redirecte)
nemo
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Mar Mai 03, 2011 10:34 pm

Cu nemo am rezolvat si am ajuns la un numitor comun si am luat o decizie .

Repet intrebarea care e acum doar pt FELINA si nu vreau iar N randuri scrise : Esti sigur ca vrei sa iti scot adminul ??? DA sau NU !!!!! atat vreau sa stiu ca sa pot sa inchid topicul .Gandeste-te bine sa nu iti para rau mai tarziu !!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mier Mai 04, 2011 12:06 am

Da
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de oACa la data de Mier Mai 04, 2011 12:44 am

Pff..sincer FELINA chiar nu e bine ceea ce faci..ca au mai fost certuri si chestii minore e normal...se intampla si mai rau sau mai putin le punem la suflet..dar asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la adminat...Mie unu chiar imi pare rau ca ai loat aceasta decizie..si plus de asta in legatura cu banii nu cred ca cineva vreodata ti-a spus ca daca nu donezi bani nu vei fii respectat!!!stii destul de bine si tu asta...Revino-ti si nu uita ca suntem o echipa!! ;) valabil si pentru nemo...Ba baieti ce naiba ma! Imi cer scuze ca mi-am spus si eu parerea mut
oACa
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 119
Data nasterii Data nasterii : 29/08/1989
Localizare Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mier Mai 04, 2011 12:57 am

oaca iti raspund simplu pentru nu vreau sa lungesc acesti topic plus ca nu-i place nici lu zuuzu asteptam sa faca prietenu tau plangere...ca ceream acolo la el retragerea ....dar asa am facuto eu ca sa vada ca nu ma face un admin sa ma abat de la reguli ...si cu bani nu e vorba de respect e ca ...pentru uni sunt regulile la uni se inchid ochi ca respectul ti-l faci singur ..
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de oACa la data de Mier Mai 04, 2011 2:25 am

FELINA plangere nu face nimeni...chiar eu i-am zis sa nu faca nicio plangere..eu unu chiar nu am nimic cu tine din contra te apreciez si respect...Ti-am zis..E un joc!..Te certi,te enervezi,faci urat e normal...dar iti si revii....Eu zic sa intelegi si sa te gandesti mai bine! Suntem o echipa si nu se fac diferente...Daca stam fiecare sa ne facem regulile unde am ajunge??...Aici sunt niste reguli si tre sa le respectam:) Fiecare are orgoliul lui ;) ..inca odata RESPECT ;)..
oACa
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 119
Data nasterii Data nasterii : 29/08/1989
Localizare Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de zeita la data de Mier Mai 04, 2011 2:26 am

sunt contraaaa:))

Ultima editare efectuata de catre zeita in Mier Mai 04, 2011 2:29 am, editata de 1 ori
zeita
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 47
Data nasterii Data nasterii : 31/05/1991

Sus In jos

Mesaj Scris de zeita la data de Mier Mai 04, 2011 2:27 am

mda felina trebuie sa scoata adminu pt toti nebunii ....se supara degeaba si e nervos pe playerii care nu stiu sa gandeasca ...... si el acum o da in altceva ca e mai bn sa scoata adminu ca sa nu mai faca playeri gura ca te spun lu zuzu ca te spun lu zuza si tot asa si el mai bn vrea sa le faca jocu decat sa ii lase in pace si sa nu ii bage in seama ...eu nu sunt de acord si punct CONTRA
zeita
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Mier Mai 04, 2011 2:37 am

na asa o lungim la nesfarsit Zuuzu ziceai ca inchizi topicul dupa raspunsul meu ..
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de zeita la data de Mier Mai 04, 2011 3:00 am

nu il inchide ca nu are dc ca u esti nervos acum si el e baiat destept si stie ca faci la suparare ...:P
zeita
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de marmota cu mp4 la data de Mier Mai 04, 2011 3:11 am

sunt de parere ca ar trebui sa mai lasi umpic timpul sa treaca..iei decizii la cald si s-ar putea sa fie pripite..iti inteleg frustrarea pt ca am aflat problema ta si imi dau seama cum te simti..parerea mea e sa nu mai pui totul la suflet si sa fii mai pasiv..asta e doar un joc care nu merita atat de mult: nervi, suparare si timp(cel mai important) nu e nevoie sa-mi mai raspunzi, doar mi-am dat cu parerea. Bft in continuare!

marmota cu mp4
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 346
Data nasterii Data nasterii : 11/10/1993
Localizare Localizare : Bucuresti/Rahova

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000893374975

Sus In jos

Mesaj Scris de ragazzo la data de Mier Mai 04, 2011 4:12 am

Acest topic e inchis la cererea membrului !
V-a reveni zUuzu cu un edit si o sa spuna ce hotarare a luat , daca o sa vrea :)
Multumesc pentru intelegere...

closed

ragazzo
Designer
Designer

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Mier Mai 04, 2011 5:30 am

1 la mana Felina o dai in alte tampenii . Arata si mie pe cineva pt care am inchis ochii doar pt ca a dat bani pt sv. Nu e vb de inchis ochii pt nimeni e vb ca eu mereu am incercat sa va impac pe toti doar ca problema mare e ca degeaba unii aveti minim 20 d ani dar ganditi ca unu d 15 ani si va suparati imediat si va luati jucariile si va tirati !!!!

2 la mana NU o sa scot niciodata cuiva adminul doar pt ca imi spune alt admin/player d p sv . Nici macar un prieten daca mi-ar spune sa i iscot cuiva tot nu i-as scoate asa ca ..... puneti botul la prea multe tampenii si nu cred ca ai fost primul admin amenintat d alt player ca ramai fara admin dar macar restul nu s-au agitat pt asta pt ca ma cunosteau si stiau ca respectivii bat campii !!!

3 la mana ... Eu zic ca am avansat multi oameni indeplinind conditiile cerute si FARA SA DEA BANI . Parerea mea e ca ai avansat destul de repede la gradul curent si nici nu ai dat bani si nici nu ti-am cerut vreodata sau sa iti zic ca daca nu dai iti scad gradul !!! hai sa fim seriosi ca daca faceam diferente nu mai erai d mult asa sus la admini . Ai ajuns acolo sus pt ca am considerat ca meritai ! Si chestia asta o pot confirma si alti admini + ca d la unii nu am vrut sa iau bani pt ca stiam ca NU au,ca nu au o situatie financiara chiar asa buna .daca eram o jigodie ma durea in cur asa ca ....

4 la mana si lucrul cu care o sa inchid acest topic definitiv este ca Adminul este scos din Momentul asta . Ti-am respectat decizia . ai avut 2 zile sa t gandesti bine si sa hotarasti si ai hotarat sa nu mai ai admin. Ok !!!

PS valabil pt toti adminii : Sa o tineti tot asa pe viitor si sa va puneti la mintea altora . Cand te pui la mintea altuia nu demonstrezi decat ca t cobori la nivelul lui (sau sub al lui ) asa ca .... eu mi-am facut impresii destule !!!

closed

zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus