Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Subiecte similare

Reclamatie Soarek

In jos

Reclamatie Soarek

Mesaj Scris de lerray la data de Joi Mar 01, 2012 9:58 pm

Nickul cu care ati jucat : lerray_w
    Numele adminului reclamat :Soarek
    Motivul reclamatiei :NU STIE SA ADMINEZE ! BAN AIUREA! NU STIE SA SE COMPORTE !
    Eventuala dovada ( print-screen la consola) : n-am ca am iesit din cs
    ip : e dinamic
    Ce masura ai vrea sa luam impotriva adminului reclamat : REMOVE SOAREK !

Domnul acesta este un copil frustrat , incapabil sa admineze. Imi cere poze , iii dau poze, imi cere team ....ii dau ...si ma ia pe mine cu texte "nu fi obraznic" . Pai stai un pic ma nene , nici nu ma cunosti si te tragi cu mine de sireturi ?

Cine vrea poze si demo scrieti aici , ca nu pot posta link cu poze si demo

lerray
    Membru
    Membru

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 4
    Data nasterii Data nasterii : 10/03/1985
    Localizare Localizare : IASI

Sus In jos

Re: Reclamatie Soarek

Mesaj Scris de lerray la data de Joi Mar 01, 2012 9:59 pm

Si apropo, pe mine nu ma intereseaza banul , mi se rupe de el.... Doar ca acest "admin" este incapabil pentru asa ceva. Numai bine !
    lerray
    Membru
    Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de ClauZa la data de Joi Mar 01, 2012 10:03 pm

Daca nu te intereseaza banul de ce ai mai facut postarea asta? ca nu inteleg..
    si fara nici un fel de dovada nu cred ca se ia in considerare reclamatia!!
    ClauZa
    Grad 1
    Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 92
    Data nasterii Data nasterii : 28/04/1988
    Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de Romeo la data de Joi Mar 01, 2012 10:24 pm

EDIT: Clar nu pot sa spun 100% ca nu iam facut poze si ai dreptate nu vam vazut niciodata! ORcicum doar nu ia dat SOAREK ban degeaba?

Eu nu am vrut sa spun ca suntem smecheri etc etc.am vrut sa spun ca daca era un ADMIN cu experienta ca zuzu poate,,deci poate ii dadea ban fara sa mai faca poze,!Dar ati spus ca niciodata nu se face asta deci nu am dreptate! Eu eram pe sv si ia facut poze ,peste 14 min intra la joc soarek si ala si a primit ban,Eu am inteles ca daca ia dat ban,logic ca nu ia dat pozele de asta am zis ca are wall.Daca e vorba ca omu ia dat pozele si nu are wall atunci are playeru dreptate,SOAREK dece nu raspunzi la reclamatie?,,Si oricum dupa cum juca playeru parca avea wall.SOAREK trebuie sa pui pozele facute de tine ! somnoros zuza eu mereu fac poze ca e normal ! in legatura cu asta nu leam facut eu lea facut SOAREK,a zis ca se ocupa el de pleyer! mut mut

Ultima editare efectuata de catre Romeo in Vin Mar 02, 2012 1:17 am, editata de 7 ori (Motiv : greseli)
    Romeo
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 127
    Data nasterii Data nasterii : 23/03/1994
    Localizare Localizare : Germania ( Köln ) Rom=Bacau

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Joi Mar 01, 2012 11:02 pm

Edit zUuzu : Romeo faci niste afirmatii care nu te ajuta DELOC. Eu NICIODATA nu am dat ban direct chiar daca avea cel mai evident wall (ia spune si mie unde ai vazut tu vreodata la mine ca dau ban fara dovada ???? ). Are wall evident FACI poze pt ca daca chiar are jucatorul respectiv wall o sa iasa de pe sv. Deci soarek te rog frumos sa explici pt ce ai dat ban pt ca am impresia ca o sa se lase cu o suspendare de admin din cererea asta . Faceti pe vitejii pe aici dar playerul se pare ca are dreptate. Deci daca a dat pozele..... era suficient.pt ce mai trebuia sa ii dea si Tw ??? ma rog i-a dat si tw ca a fost cu obraz....si totusi pt ce a luat ban ? ca eu daca dadeam pozele si erau ok si imi cerea adminul respectiv si tw va spun cu mana pe inima ca il si injuram . ca ce chestie sa iti bagi tu nasul in calc meu cand ai primit pozele si totul e ok ??? Asa ca Soarek astept sa postezi inainte sa iau decizia . Si Romeo zici ca avea WALL CLAR . Ok . vreau sa vad si eu dovezi aduse de tine cu acest WALL CLAR daca tot faci afirmatii de genul . La mine WALL CLAR nu exista pana nu vad poze in care sa apara acest wall.Si cum adica nu mai era nevoie sa faca poze?? Adica prostul de zUuzu face poze dar voi astia jmecheri nu mai faceti poze ?? Va permiteti lucrul asta ??

Si lerray ai 1 WARN pt Dublu Post !!!!! Foloseste butonul Edit ca deaia e acolo .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 139 mesaje.
    Ultima ta vizita: .
    Esti membru din .
    zUuza
    Moderator Global
    Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 472
    Data nasterii Data nasterii : 19/03/1987

Sus In jos

Mesaj Scris de Soarek la data de Vin Mar 02, 2012 5:26 am

1 la mana nu am primit POZELE nu au aparut la mine
    2 la mana pe server ma luat cu PLM SI FAZE DINASTE
    3 iam zis sa imi de DEMO FACUT DE SV. nu mia apart
    am intrat cu TW ca sa ii arat unde ii demo.
    DUPA CE MA INJURAT AM REACTIONAT SI EU CU ACEEASI MONEDA (pt asta imi asum VINA) pt BAN raman la decizia ca a fost un nesimtit atata timp cat ma injura si ma face in toate felurile

cine vrea conversatia o dau pe mess ca ii lunga ID piticutzu_06

EDIT: da ma asai ai perfecta dreptate esti un SFANT eo is un admin fraier care nu stie sa admineze si punct. zuzule daca vrei sami suspenzi ADMINU fao si gata nu stau eo sa ma cert cu toti ... pt un amarat de joc... ne stim de 3 ani zuzule suntem admini vechi (marmota mav si restu de pe sato) si nu am avut probleme cu BANURILE si acuma vine unu si face pe interesantu si gata ... eu zic ca banul a fost dat meritat ATAT TIMP CAT EU NU AM PRIMIT POZE si DEMO plus ca pe urma ma mai si injura. DECI astept decizia ta si sunt PRO PT BANUL PE CARE LAM DAT.

EDIT DIN NOU: messu are legatura ca nu vorbesti ca la tine acasa + cum zici si tu nu nu cunoasteme deci nu ma injuri cum vor muschii tai ca banuiesc ca nu esti crescut in padure sau poate cine stie

EDIT Blue ai perfecta dreptate ... o sa iti dau si tie ce am vb cu el me mess

ULTIMU POST decuma raspund numai la ADMINI

mah copil sau ma doare in cot de ce zici tu:))) NU MAI FA MULTI POST CA ITI IEI WARN(iti inchide contu) si ai facut degeaba RECLAMATIA....

hai BAFTA prietenas somnoros

Ultima editare efectuata de catre Soarek in Vin Mar 02, 2012 10:52 pm, editata de 3 ori
    Soarek
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 38
    Data nasterii Data nasterii : 11/06/1990
    Localizare Localizare : Targu Mures

Sus In jos

Mesaj Scris de lerray la data de Vin Mar 02, 2012 5:30 am

Cum poti sa zici ma nesimtitule ca nu ti-au aparut pozele.
    Imi pare rau ca nam facut print screen cand erai la mine in pc si imi scriai ceea ce-mi scriai , te tragi de sireturi cu mine pustiu?

cine vrea pozele(care i le-am dat si demo) id-ul meu este executivv.

EDIT: Mi-a dat ban pentru ca l-am injurat pe mess fiindca m-a enervat....adica sa fim seriosi..nu ma cunosti si ma ei cu "nu fi obraznic" .Dar stai un pic..ce facem aici? Iar messengerul nu are nici o legatura cu serverul de cs OK ? Asta e clar. Deci BAN DAT DEGEABA!

Poze ai primit,demo ai primit.

Concluzie : ban dat din "smecherie"
    lerray
    Membru
    Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de blue la data de Vin Mar 02, 2012 8:39 pm

Cand vine vorba de injuratul unui admin pe yahoo messenger nu sunt nici eu de accord.

Pacat ca Zuuzu nu a dat o regula si pentru asta.
    Eu zic ca toti cei care au injurat un admin pe ym sa aiba ban permanent pe server, atat timp cat adminul nu este cel care a determinat injuriile jucatorului si adminul care este injurat are dovada in care arata discutia in care este injurat.

Astept Zuuzule sa vad daca vei da aceasta regula acum ca avem un caz destul de ciudat aici si in care au avut loc jigniri asupra unui admin.
    blue
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 148
    Data nasterii Data nasterii : 19/04/1989
    Localizare Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Mesaj Scris de lerray la data de Vin Mar 02, 2012 10:45 pm

Blue, ia zi-mi ma nene daca te-ar lua pe tine un pusti cu "auzi nu fi obraznic cu mine" . Ce-ai face?
    lerray
    Membru
    Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de blue la data de Vin Mar 02, 2012 10:55 pm

Cu siguranta nu l-as injura, pentru ca in momentul in care l-as injura as arata ca sunt sub nivelul lui intelectual.

In plus Soarek ma indoiesc ca este un pusti. Il cunosc de 3 ani de zile si atunci avea in jurul a 20 de ani, deci oricum poate fi dar nicidecum pusti.
    blue
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 148
    Data nasterii Data nasterii : 19/04/1989
    Localizare Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Vin Mar 02, 2012 11:16 pm

lerray dar te-ai gandit ca poate tu ai vb urat cu el ???? o sa cer si eu toata conversatia de pe mess de la Soarek ca sa vad si eu care a fost faza . Daca tu ai vb urat cu el nu vad ce e gresit in fraza "auzi nu fi obraznic cu mine" . Te-a jignit cumva in fraza asta ?? te-ai simtit jignit ?? si de unde pana la urma il cunosti tu pe el ca sa spui ca e un pusti sau copil sau mai stiu eu cum ??? Eu am intalnit cazuri in care copii de 15 ani gandeau mult peste nivelul unuia de 26 de ani .

Cat despre poze exista fel de fel de explicatii . Te-ai gandit ca POATE lui nu i-a mers netul cum trebuie....sau mai stiu eu ce probleme a avut de la net sau de la mess si nu a luat pozele cum trebuie de a zis ca nu i-au aparut ?? Si eu am mai patit situatii cand trimiteam ceva pe mess mie imi aparea ca s-a trimis iar la celalat dadea eroare sau nu ajungea nimic. Deci tind sa cred ca asta s-a intamplat pt ca de cand il stiu eu pe el si d cand am adminat impreuna in vreo 3 ani de zile daca nu ma insel sau chiar mai mult asta e prima reclamatie la adresa lui Soarek . De ce oare treb sa fim atat de duri in cuvinte si sa sarim sa atacam si sa jignim ???

Despre ce spui tu blue ....pe mine NU MA INTERESEAZA discutiile nimanui de pe mess. Alea reprezinta intimitatea fiecaruia . Eu cand iau poze de la careva si se intampla sa fiu injurat pe mess daca pozele sunt ok il las sa intre pe sv si ii dau ignore pe mess. Ce vrei sa fac riduri din cauza retardatilor care au descoperit mess`ul ?? Sv-ul nu are treaba cu mess-ul . Nu mi se pare sa banez playeri pe sv din cauza faptului ca au un limbaj de ghetou pe mess sau alte chaturi in afara cs-ului . Eu ii banez pe sv datorita comportamentului acestora STRICT pe sv. Aceeasi chestie e si pe forum . Daca un user injura pe forum iar pe sv joaca si se comporta normal nu vad de ce sa il banez pe sv. Da il banez pe forum dar de ce si pe sv ??? nu inteleg logica . Chestiile astea se pot rezolva si altfel nu numai prin ceruri si jigniri . Uneori acel Ignore de la mess poate rezolva f multe .

Pana la urma eu nu inteleg o chestie . Tu mai ai ban acum sau nu ???? ca pe sv nu te-am vazut niciodata eu personal .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ai postat pana acum 139 mesaje.
    Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
    zUuzu
    Moderator Global
    Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
    Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986

Sus In jos

Mesaj Scris de S3DA7!V la data de Dum Mar 04, 2012 4:15 pm

Ba ce e atata cearta pt un ban?? Postati dovezile ca totu sa se termine mai repede. Eu as zice ca de acum incolo cn face reclamatie sa se gaseasca si dovada in ia nu ca dau pe mes dovada si chesti dastea. Ca poate nu toti au chef sa dea add la ori si cine pt a lua dovezile. Dasta e forum sa se faca reclamatia ca la carte.Eu zi ca reclamatile si alte chesti fara dovada nu isi au rostu. Sunt mai mult facute sa isi exprime uni frustrarea. Deci puneti dovezi.
    EDITARE:Parerea mea nu este ca nu pot sa puna ci ca nu vor dc sa se impacienteze ei sa puna dovezi trebe sa se duca prosti de admini sa i le ceara ca ei sunt mai cu mot si nu pot pune link. Eu cum am pus de fiecare data si link si alte porcari ???Deci parerea mea ramane aceiasi orice reclamatie facuta fara dovada sau macar sa roage pe cineva sa il invete sa puna link si alte porcari mi se par fara rost.
    EDITARE:Romeo nici cu germana nu te descurci ai mancat un "n" de la kennst rade rade

Ultima editare efectuata de catre S3DA7!V in Mar Mar 06, 2012 12:07 am, editata de 3 ori
    S3DA7!V
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 103
    Data nasterii Data nasterii : 26/07/1992
    Localizare Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de dNb la data de Lun Mar 05, 2012 6:30 am

off: romeo daca ai editat postu ala de 7 ori din cauza greselilor si arata asa nici nu imi imaginez cum era needitat =))

on: sedativ daca ai fi citit reclamatia(sau alte recl,chiar si cereri unban ai fi vazut ca mai multi playeri au zis ca nu pot pune dovezile,linkuri)si cine te pune sa ii dai add?poti sa ii scri sau sa primesti/trimiti poze si fara sa dai add daca vrei sa le vezi
    dNb
    Grad 1
    Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 216
    Data nasterii Data nasterii : 25/07/1988
    Localizare Localizare : palermo

Sus In jos

Mesaj Scris de Romeo la data de Lun Mar 05, 2012 11:16 am

dnb cate clase ai tu in romania? 10,12? :-\ :-\ stii cate am eu sefule? nici una!
    Sa scriu romana nu am invatat la scoala,
    Du kenst mich nicht bruder,also ich bitte dich!
    Romeo
    Admin pe server
    Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 127
    Data nasterii Data nasterii : 23/03/1994
    Localizare Localizare : Germania ( Köln ) Rom=Bacau

Sus In jos

Mesaj Scris de dNb la data de Vin Mar 09, 2012 7:48 am

S3DA7!V a scris:
    EDITARE:Parerea mea nu este ca nu pot sa puna ci ca nu vor dc sa se impacienteze ei sa puna dovezi trebe sa se duca prosti de admini sa i le ceara ca ei sunt mai cu mot si nu pot pune link. Eu cum am pus de fiecare data si link si alte porcari ???Deci parerea mea ramane aceiasi orice reclamatie facuta fara dovada sau macar sa roage pe cineva sa il invete sa puna link si alte porcari mi se par fara rost.
    )

eu ma refeream la faze de gen [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,ca nu poti sa pui dovezi pe forum

dNb
    Grad 1
    Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 216
    Data nasterii Data nasterii : 25/07/1988
    Localizare Localizare : palermo

Sus In jos

Mesaj Scris de Maverick la data de Sam Mar 10, 2012 7:37 pm

lerray nu cred ca este exact asa cum ai zis tu in posturile tale deoarece il cunosc pe Soarek si nu face el faze din astea.
    Maverick
    Moderator
    Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 215
    Data nasterii Data nasterii : 26/04/1993
    Localizare Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus