Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Anunt Privind Viitorul Sv-ului si Donatiile catre acesta !

In jos

Anunt Privind Viitorul Sv-ului si Donatiile catre acesta !

Mesaj Scris de zUuzu la data de Lun Ian 30, 2012 1:37 am

Se pare ca am ajuns si la punctul asta cand trebuie sa fac acest post . Cand am facut acest sv am fost motivat si de cativa oameni de pe el care au zis ca vor dona si ei bani pt sv . S-au tinut de cuvant un timp dupa care usor usor a ajuns sa plateasca sv-ul doar zUuzu .... si din cand in cand mai dona cate 1 o data la 2-3 luni cate 10-20 ron . Am tacut din gura pt ca ma angajasem si din salariul de cacat pe care il avem in Romania am reusit sa tin sv-ul si singur ..... A urmat o perioada acum vreo 3 luni chiar 4 cand s-a pus problema redirectelor deoarece era mai mult gol sv-ul . Si atunci aceeasi poveste . Au zis cativa ca vor dona bani pt redirecte lunar si eu urma sa tin singur sv-ul . Redirectele cumparate si pretul acestora se poate verifica pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Acolo se poate vedea si ca avem redirecte cumparate de la ei ..si cate dropuri pe zi ...si valabilitatea dropurilor . Deci NICI macar 1 LEU nu a intrat in buzunarul propriu . Dupa 3 luni de redirecte s-a vazut toata lumea cu sv`ul plin si banuiesc ca s-au gandit toti ca nu mai e nevoie de redirecte deoarece nu am mai vazut pe nimeni sa sara si sa zica ca doneaza bani pt redirecte . Din pacate pt voi tin sa va anunt ca nici zUuzu nu isi permita sa ia si redirecte cu 74 ron / luna (70 redirectele 4 ron comisionul bancii ) si sa plateasca si sv`ul 54 ron pe luna ( 50 sv-ul si 4 ron comisionul bancii ) (iar zUuzu de pe data de 8.02.2012 nu va mai avea serviciu). Spuneti ca sunt o gramada de oameni care sustin sv-ul si fac totul pt sv. Unde sunt ???? Ca eu nu mai vad pe nimeni . Cum am mai spus niciodata nu am obligat pe nimeni sa dea bani ...... Niciodata nu am facut nici un Upgrade nejustificat vreunui admin care a dat bani pt sv (desi am avut oferte sa primim cate 50/ron lunar si sa dam fel de fel de grade ) DAR eu m-am tinut de cuvant asa cum am spus cand am deschis sv-ul si am zis ca nu o sa fac prostitutie sa dau admine pe bani si alte tampenii . Oare de ce nu toti sunt la fel si sa se tina mai mult de cuvant ???

In ultima luna doar 1 singur om a mai dat bani si asta se vede in lista donatorilor . Luna trecuta daca nu ma insel au dat 2 .... sau tot 1 ??? asta nu mai stiu dar se poate verifica tot in lsita donatorilor . Din pacate zUuzu si zUuza au ajuns la capitolul Viata Personala....NUNTA .... Unde trebuiesc investiti f multi bani si nu ne mai permitem sa dam atatia bani pt sv . Cine e cu capul pe umeri o sa inteleaga chestia asta...cine nu o sa vada pe pielea lui cand o sa faca nunta .

Asa ca in urma celor spuse mai sus va anuntam ca din partea noastra nu va mai merge f mult sv-ul in conditiile de fata . Vreti si sv,.....si lume pe sv sa fie sv-ul full....dar totul moka fara sa faceti nimic . Ne cerem scuze dar noi nu putem sa mai facem fata in ritmul asta . Speram ca dupa nunta sa ne revenim si noi ....cu servicii cu salarii si cu bani pt sv dar pana atunci ...

Au fost oameni care ne-au fost alaturi cu bani de f multe ori si le multumim..au fost oameni care au vrut sa dea bani chiar daca nu aveau si am refuzat pt ca am considerat ca nu e ok sa luam bani de la persoane care au probleme in viata si poate nu au bani sa isi ia o paine dar care s-au gandit la sv .

Asa ca in continuare daca vreti sa faceti donatii pt sv/redirecte va asteptam in primul rand cu pm`uri pe forum sau direct pe la sectiunea Donatiilor .

REPET . MULTUMIM celor care au fost de atatea ori alaturi de noi cu 10-20-50 sau mai stiu eu cati RON . Vreau sa anunt daca o sa vrea careva sa doneze ca NU o sa primeasca UPGRADE pt chestia asta . Asta daca o faceti o faceti din placere si pt ca asa va doriti voi . NU din alta cauza .....

In concluzie nu stiu ce mai e de zis . O sa las topicul asta deschis in caz ca mai vrea cineva sa zica ceva desi presimt ca acest topic o sa fie destul de ocolit...citit si cam atat. Dar asta e .

Multumim inca o data celor care au fost alaturi de noi pe sv cu bani si nu numai .....O zi buna .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986
Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Re: Anunt Privind Viitorul Sv-ului si Donatiile catre acesta !

Mesaj Scris de Maverick la data de Lun Ian 30, 2012 7:50 am

sorry zUuzule ca nu am mai donat insa am avut mari probleme cu banii lunile precedente. O sa donez maine daca am timp. Sa vad poate am pentru amandoua. Chiar imi pare rau!
Maverick
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 215
Data nasterii Data nasterii : 26/04/1993
Localizare Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Lun Ian 30, 2012 5:59 pm

zUuzu are dreptate... am vazut ca in ultimul timp cam toata lumea e multumita ca serverul este plin, insa aproape toti ocolesc topicul cu donatii.... eu nu am promis niciodata ca voi da bani mereu insa am incercat cat am putut sa dau cam in fiecare luna pentru a mentine serverul deschis.
Pentru zUuzu este destul de mult sa dea 128 ron in fiecare luna, tinand cont ca nu are un salariu care sa depaseasca 3 cifre... iar acum ramanand somer...

Ce ziceti incercam sa mentinem serverul deschis si in perioada asta mai grea pentru owneri? eu o sa dau lunar de acum inainte pentru a continua ce au inceput zUuzu si zUuza.

Chiar daca mai sunt mici conflicte intre noi, cred ca pana la urma asta e locul in care ne strangem cu totii si ne relaxam dupa o zi obositoare. Aici am legat prietenii si am cunoscut tot felul de persoane, alcatuind toti o comunitate. Daca dorim ca aceasta sa mearga mai departe, am putea contribui fiecare cu cat il lasa portofelul si impreuna sa tinem serverul deschis.

Incercam??
:-\
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 57
Data nasterii Data nasterii : 04/11/1992
Localizare Localizare : Rm. Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de ClauZa la data de Lun Ian 30, 2012 7:00 pm

Din cate am vazut zuuza a facut un post cu admini..si am impresia ca suntem peste 20..daca am pune toti cate 10 lei nu ar mai fi probleme..ce sunt 10 lei in ziua de azi..nimic...haideti sa incercam sa tinem serverul in picioare.pentru k la toti ne place cand e lume pe el...dupa cum a zis zuuzu nu este nimeni obligat dar ati vazut si voi cat respect poarta amandoi celorlalti jucatori si admini..am putea face asta din respect si nu din obligatie...si am putea sa o facem pentru noi.!!Haideti sa incercam sa donam cat putem ca sa fie la fel ca si pana acum..!!
ClauZa
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 92
Data nasterii Data nasterii : 28/04/1988

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Lun Ian 30, 2012 8:09 pm

clauza poate sunt unii care nu au si acei 10 lei... a zis si zUuzu lucru acesta... si da tot respectul pentru cei care sunt in situatia aceasta si totusi au spus ca vor sa trimita... insa nu cred ca din 20 de admini nu putem sa facem in asa fel incat sa gasim acei 130 lunar....

propun ca toti cei care vor sa ajute sa ii trimita un pm zuzei si sa spuna suma pe care o pot trimite... si sa specifice daca incearca sa trimita lunar...

zUuza il sti pe michael :) colegul de camera... a zis ca ajuta si el:)
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de aleser18 la data de Lun Ian 30, 2012 8:26 pm

O sa tina serveru` 2 ani? Ca as vrea sa strang cativa banisori acolo,in timpu` asta,si mai ales cand o sa fiu la liceu,si primesc ceva bani de la parintii mei saptamanal,am sa incerc sa donez cat pot,dar acum imi pare rau,chiar nu pot! sad
aleser18
Admin pe server
Admin pe server

Data nasterii Data nasterii : 26/07/1998
Localizare Localizare : Suceava

Sus In jos

Mesaj Scris de -=Vasea=- la data de Mar Ian 31, 2012 2:30 am

pufy luam legatura in privinta asta .mi-ai zis odata luam legatura din nou si am sa vad cum pot dona
-=Vasea=-
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 87
Data nasterii Data nasterii : 01/01/1993
Localizare Localizare : Prin iasi nici eu nu stiu :))

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Mar Ian 31, 2012 2:55 am

ok... eu maine am 2 examene mai grele .. dar de maine seara incolo sunt liber... :)
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de Romeo la data de Mar Ian 31, 2012 4:25 am

in maxim 2 luni o sa stau si eu mai bine cu banii,momentan la mn e putina criza,cand o sa pot o sa donez si eu,vreo 50 e acolo,acuma sincer nu pot.
Romeo
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 127
Data nasterii Data nasterii : 23/03/1994
Localizare Localizare : Germania ( Köln ) Rom=Bacau

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Mar Ian 31, 2012 5:48 am

Dar va rog eu mult o chestie. cei care nu au bani sa doneze sa NU mai posteze ., pt ca deastea d genul stau prost cu banii acum si donez si eu peste 5 luni..2 ani sunt satul d mult . asa ca va rog din suflet cei care nu aveti bani sa donati macar nu mai postati ... va rog mult sa va vedeti d alte treburi si sa nu mai postati aiurea.cand o sa aveti bani si o sa vreti sa donati o sa postati atunci . pana atunci nu mai faceti amenintari deastea . Va multumesc pt intelegere .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Mier Feb 01, 2012 2:53 pm

Nu o sa raman indiferenta acestui subiect. Va promite Lavi, si ma tin de cuvant.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 101
Data nasterii Data nasterii : 05/12/1991
Localizare Localizare : Arad

http://www.lavinnia.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Mar Feb 21, 2012 8:24 pm

edit zUuzu : Tin sa va anunt pe cei care vor sa doneze bani asta in caz ca mai e careva care sa vrea sa doneze ca plata atat a sv-ului cat si a redirectelor trebuie facuta pana pe data de 29 a fiecarei luni (54 lei sv-ul si 74 lei redirectele = 128 lei. sumele cuprind si comisionul bancii ) Daca vreti sa platim doar sv-ul si sa renuntam la redirecte si credeti ca facem fata fara ele puteti sa anuntati aici . desi eu zic ca daca nu vom mai avea redirecte iar vom juca decat noi adminii . si zic eu ca cei care chiar au vazut ce diferenta fac aceste redirecte o sa inteleaga ce inseamna sa renuntam la ele. Dar e alegerea voastra si oricum in functie de donatiile stranse vom face plata.

Multumim celor care deja au donat . Numele acestora le gasiti unde e lista donatorilor.daca mai trimite si altcineva e rugat sa se treaca acolo ca sa vada si restul datorita caror persoane joaca pe acest sv.

A si sa cititi si aici de ce in ultima saptamana a fost mai putina lume p sv si d c nu au mers redirectele la capacitate maxima. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Va multumim !!!

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 139 mesaje.
Ultima ta vizita: .
Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 472
Data nasterii Data nasterii : 19/03/1987

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Mier Feb 29, 2012 12:29 am

edit zUuzu : In mod normal maine ar fi trebuit platite redirectele si sv-ul . Dupa cum ati citit si in postul de mai sus Redirectele au avut o perioada de cateva zile in care nu au mers. Din aceasta cauza ne-a fost prelungita perioada in care le avem active pana pe data de 05.03.2012 . Era trecut si la ei pe site ca vor prelungi perioada de valabilitate celor care au avut de suferit . In concluzie mai avem redirecte pana pe data de 05.03 .

Din cauza faptului ca NU s-au strans bani nici macar pt plata sv-ului dapai a redirectelor NU se vor mai plati redirecte incepand cu data de 05.03 cand cele actuale vor expira . Cand se vor strange bani se vor mai cumpara pana atunci vom juca fara redirecte cum jucam si inainte. O sa vedeti de atunci diferenta pe care o faceau aceste redirecte si o sa imi dati dreptate cand spuneam ca o sa fie foarte aiurea fara ele pt ca o sa jucam iar intre noi adminii .

Bani nu s-au strans suficienti nici pt plata sv-ului . decat 30 ron bani donati de pufy si michael carora le multumesc pt ajutor . Sv-ul treb platit maine 29.02.2011 . Asta e . o sa vedem ce o sa fie pe viitor daca o sa mai fie ceva daca nu fiecare banuiesc ca se va orienta catre alt sv. Acestea fiind spuse imi cer scz pt dublu post si mergem inainte cat mai putem .Am asteptat pana la sf lunii sa vedem daca mai contribuie cineva asa cum s-a spus in postul asta dar pauza. Multumim pt intelegere !!!

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 139 mesaje.
Ultima ta vizita: .
Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 472
Data nasterii Data nasterii : 19/03/1987

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum