Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Propun reglarea unor chestii

In jos

Propun reglarea unor chestii

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Joi Ian 19, 2012 5:03 pm

Ok, pana acuma cred ca am avut cateva conflicte cu cativa admini din simplul fapt ca eu sunt o persoana mai "rece" si mai "rautacioasa".
S-a ajuns la un reply de-al lui ZUZA cum ca "ce e cu nesimtirea asta ca ati ajuns sa va barfiti".
Ok, treaba sta in felul urmator: eu nu stau sa barfesc pe nimeni, ce am de zis spun in fata si mi se pare cel mai corect asa.
Faza cu barfitul a inceput cand eram pe ts mai multi "Endriu, abd, zuza, pingu, X2DAZ, pufy".
Pingu vorbea cu zeita pe server, o fata pe care ZUZA nu o prea inghite din motive personale. De acolo a iesit faza cu "barfitul".
Deci draga ZUZA, de la tine a inceput asa zisa "barfa" .. TU AI ADUS VORBA DE ZEITA CA NU O SUPORTI SI CA NUSH CE TIO FACUT CA SO DAT LA ZUZU, SI DE ACOLO A INCEPUT TOATA BARFA, si acuma ne zici noua ca suntem nesimiti ca barfim? eu ce am de zis zic in fata ca nu mi jena...nu stau sa barfesc.
Ok, apoi a inceput gluma mea "nu mai vbiti de zeita ca ii zice pingu".. si pingu s-a ofticat dintr-un rahat ca sa zic asa.
Apoi a cerut slot, si de aici a inceput faza cu nesimtirea de pe server, cu barfe interminabile de pe ts despre unu si altu.
Mie nu imi place sa fiu vazuta ca o "barfitoare".

FIECARE CU ALE LUI DE ACUM INCOLO, CARE NU VA SUPORTATI NU AVETI DECAT SA VA IGNORATI, DA NU VA PUNETI SA VA BARFITI IN VOIE pe unu si pe altu, cazul in care a fost pufy, pingu si nu mai stiu cine pe alt canal de s-a auzit cand a nimerit endriu parola la canal, se auzea doar endriu endriu ... pai dao` naibii de treaba.
Care nu va suportati pur si simplu evitati-va. Nu va bagati in seama. Nu e nimeni perfect, si niciodata nu ne vom suporta toti.
Asta e. Mereu vor fi cateva persoane nu prea pe placul nostru.Ca asa e peste tot.

Am facut topicu asta kilometric in speranta ca lucrurile se vor schimba. Ca vom ajunge sa ne intelegem cu totii.
Si ca odata si odata vom reusi sa lasam barfele deoparte. Eu cand aud o barfa pe ts sa nu ma intrebati de 100 de ori de ce am iesit.
O sa intelegeti singuri.
Acum astept parerea voastra. Cat mai aveti degand sa o tineti asa? Ca oricum multi ma vedeti ca pe o incapatanata si o rautacioasa si mai stiu eu ce...

Multumesc.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 101
Data nasterii Data nasterii : 05/12/1991
Localizare Localizare : Arad

http://www.lavinnia.ro

Sus In jos

Re: Propun reglarea unor chestii

Mesaj Scris de kindar la data de Joi Ian 19, 2012 5:08 pm

cate barfe s-au auzit despre mine?happy gen ca sunt frumos, ca arat bine etc. rade a?happy
kindar
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 24
Data nasterii Data nasterii : 10/02/1992
Localizare Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Joi Ian 19, 2012 5:09 pm

Nu incepe cu offtopicu kindare ca nu esti deloc in discutie.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de X2DAZ la data de Joi Ian 19, 2012 5:16 pm

Eu nu am nimic cu nimeni, eu zic sa facem cumva sa ne intelegem cu totii pentru ca e spre binele comunitatii...barfele chiar nu isi au rostul intre noi. Iar tu Kindere incearca sa tratezi serios problema...
X2DAZ
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 81
Data nasterii Data nasterii : 25/04/1990
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de kindar la data de Joi Ian 19, 2012 5:35 pm

X2DAZ a scris:Eu nu am nimic cu nimeni, eu zic sa facem cumva sa ne intelegem cu totii pentru ca e spre binele comunitatii...barfele chiar nu isi au rostul intre noi. Iar tu Kindere incearca sa tratezi serios problema...

pai in primul rand scrie kindar mut (aveti voi cva cu kinder asta.......)
in al doilea rand nu toti sunt la fel...daca tu nu ai nimic cu nimeni asta nu inseamna ca unul sau altu tre sa ii suporte glumele proaste altuia..mut certurile incep de la orice gluma mica si proasta facuta..:) si nu se va schimba nimeni pt nimic,nu putem fii perfecti, in orice comunitate, familie, prieteni exista certuri.....intelegi? ...:)
kindar
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 24
Data nasterii Data nasterii : 10/02/1992
Localizare Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Joi Ian 19, 2012 6:09 pm

AICI !

EDIT AM GRESIT LINKUL [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: INCA O RUGAMINTE PENTRU VOI 2, incercati sa postati fiecare de pe userul lui. Nu va mai dati edit la topicuri.
De aia aveti conturi separat.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Joi Ian 19, 2012 7:01 pm

Lavi cred ca te pripesti in a face unele posturi...dupa cum ai vazut NU eu am scris ci zUuzu dupa cum si scrie EDIT ZUUZU si nu era vb de barfa era vb de( va vorbiti unii pe ceilalti) . Deci asta nu are nici o legatura cu mine sau cu zeita, expresia aia poate face referire la faptul k ... endriu sau abd(nu mai stiu care din ei)...il face prost pe pufy sau clauza pe TS in timp ce si acestia erau pe TS ma rog fiecare cum gandeste cel putin eu asta inteleg din ce a spus zuuzu . Si faptul ca nu scriem de pe conturile noaste... nu vad unde e problema, eu una nu stau de fiecare data sa il scot pe zuuzu sa ma loghez si asa cred k nici zuuzu nu ar face-o. Esti singura care imi spune asta deci chiar nu inteleg unde e deranjul atat timp cat noi scriem acel EDIT si NUMELE pentru a vedea cine posteaza... aaa ca nu vezi tu cine scrie asta e alta problema fi mai atenta pe viitor!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 139 mesaje.
Ultima ta vizita: .
Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 472
Data nasterii Data nasterii : 19/03/1987
Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Joi Ian 19, 2012 7:08 pm

Nu vad care e problema daca eu l-as face prost pe unu de pe ts. Sau cumva sunt si pe ts reguli ca pe forum/server?
Am dreptul la libera exprimare. Prefer sa il jicnesc pe unu in fata si sa il fac cum vreau eu decat sa il barfesc.
Daca eu vreau sa il fac prost pe unu, tre sa interveniti voi?
Daca eu vreau sa jicnesc il jicnesc fara sa imi fie teama ca voi ma luati la intrebari de ce asa si de ce asa.

Pentru ca nu mai stiu care ce si cum zice. Acuma zici tu o chestie, mai tarziu da edit zuzu si tot asa.
In fine.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Joi Ian 19, 2012 7:14 pm

sunsh1ne a scris:In fine. Nu vad care e problema daca eu l-as face prost pe unu de pe ts. Sau cumva sunt si pe ts reguli ca pe forum/server?

Daca eu vreau sa jicnesc il jicnesc fara sa imi fie teama ca voi ma luati la intrebari de ce asa si de ce asa.

Lavi.... nu mai fi u asa pentru k eu iti garantez k daca esti cu mine pe ts si eu te jignesc pe tine facandu-te "proasta" sau mai stiu eu cum nu ti-ar prinde bine deloc. Asa k hai sa lasam lucrurile cum sunt acum ... am discutat cu endriuu si abd au inteles sper ce le-am spus si acum de cateva zile atmosfera e chiar destinsa, nu au mai fost certuri deci nu inteleg ce chestii sa mai reglezi... daca totul e bine acum?

Si vezi k noi nu ne-am sters posturile unul altuia adik eu lui zuuzu sau invers. ce am scris eu a ramas scris nu poti spune k era scris altceva de mine si a dat zuuzu edit peste mine si nu mai e dovada.. Asta daca aici bateai cu "Pentru ca nu mai stiu care ce si cum zice. Acuma zici tu o chestie, mai tarziu da edit zuzu si tot asa."

Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de S3DA7!V la data de Joi Ian 19, 2012 7:49 pm

Ba ar trebui sa fiti ca mn sa va doar undeva de ce zic alti ca la cate imi zic mie ar trebui pe uni sa ii ijur de le sar capacele da mai bn nu ii bag in seama vedetiva de treaba voastra si cu asta basta vb cu cu cn puteti face o gluma nu cu toti dobitoci asta e parerea mea. Pace frate 0(^_^)0
S3DA7!V
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 103
Data nasterii Data nasterii : 26/07/1992
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de marmota cu mp4 la data de Joi Ian 19, 2012 8:29 pm

lasati ts ala...sunt sigur ca si despre mine s-a vorbit, dar nu ma intereseaza..nu ma cert cu nimeni, fiecare cu treaba lui :)
si fiecare poate sa spuna ce vrea...nu ma deranjaza, din contra, nu sunt genul care sa ma supar atat timp cat imi zici in fata ce crezi despre mine..chiar te respect daca ai demnitatea sa o faci si accept de obicei criticile, mai ales pe cele constructive.

marmota cu mp4
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 346
Data nasterii Data nasterii : 11/10/1993
Localizare Localizare : Bucuresti/Rahova

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000893374975

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Vin Ian 20, 2012 12:29 am

Ia sa postez si eu . o fac de pe contul meu pt ca sunt la calc nu pt ca asa se cere aici . daca eram pe laptop postam tot de pe contul zuuzei . E cam mult de spus aici ...o sa incerc sa spun tot ce am de zis si sa nu ratez nimic .

Sa incep cu marmota...marmota spre surprinderea ta pe tine chiar nu te-a vorbit nimeni niciodata pe la spate pe ts . Cel putin cat am fost eu pe ts .

Acum...nici nu stiu cu ce sa continui . mie imi pare bine ca a aparut postul asta pt ca eu i-am spus zuuzei sa nu mai stea de vb cu voi prea mult la adresa anumitor playeri pt ca nu asa se face . pe ts daca se intra se vb fel de fel de chestii ..... lucruri legate de cs...de sv... nu alte chestii . dar asta e trebuia sa se loveasca si ea cu capul de tavan ca sa vada ca am dreptate. Ea e prea fraiera ca se apropie prea mult de oameni si c are de spus vb fara sa se gandeasca ca acele persoane pot duce vorba de colo colo . Asa eram si eu dar mi-am dat seama la un moment dat cat de perversi sunt anumiti oameni si d atunci incerc sa ma abtin . si oricum de acum nu o sa mai tin cont de prietenia cu nimeni cand vine vorba de acest sv .

Despre faptul ca imi cereti mie sau zuuzei sa postam fiecare dupa contul lui ca vezi doamne avem conturi separate......bagati-va mintile in cap !!!!!! Ca ce chestie imi cereti ba chiar o spuneti pe un ton gen Impunere sa facem chestia asta ???? Pana acum nu a fost niciodata nici o reclamatie de genul asta . Si e deschis sv-ul de 1 an si 3-4 luni . De ce oare e vina noastra ca scriem unul de pe contul altuia si ba mai mult avem BUNul SIMT sa scriem MARE cu ROSU (edit zUuza ; edit zUuzu ) si nu e vina voastra ca nu stiti sa cititi tot ce scrie in acel post ???? Daca eu postam de pe contul ei .. si nu dadeam "edit zUuzu" cu ROSU tocmai ca sa nu apara discutii si ca sa vedeti mai ziceam sa sara careva cu gura dar asa chiar nu inteleg problema . Daca sunt schimbul 2 ...vin p la ora 23 acasa...nu mai am chef de calc..ma pun frumos in pat.... iau laptopul cu mine..intru pe forum si postez la anumite topicuri asumnadu-mi posturile prin acel edit zuuzu ca nu mai am chef cand imi pica ochii in gura sa o deloghez pe ea si sa ma loghez eu . In loc sa va bucurati ca asa cum suntem cu munca..... si alte probleme personale pe cap ne facem zi de zi timp ca sa intram pe forum..sa va inchidem cereri slot/upgrade...sa va raspundem la fel de fel de cereri si probleme voi ne acuzati ca vezi doamne nu postam fiecare de pe contul lui . E CEA MAI MARE TAMPENIE PE CARE AM AUZIT-O . SI NICIODATA nu s-a intamplat ca zuuza sa posteze ceva iar eu sa dau editare si sa sterg ceva din postul ei si sa modific sau sa scriu eu fara sa ma semnez. Dar ma rog fiecare cu ideile lui .

Acum sa revin la problema ridicata de sunshine si de la care a plecat d fapt acest topic . BARFA ... sunshine eu stiam ca un citat reprezinta "Fragment dintr-o scriere, reprodus exact (cu indicarea sursei), pentru a ilustra sau a confirma o idee" . Pai unde in topicul pe care tu l-ai indicat acolo ai gasit tu citatul "ce e cu nesimtirea asta ca ati ajuns sa va barfiti" . eu nu am gasit asa ceva . Acolo era vb de faptul ca NU mi se pare normal cand sunt sa zicem 5 oameni pe ts 4 din ei...sau 2 din ei..sau unu sa il jigneasca pe altu ....sa il injure....sa il faca nu stiu cum .. pt ca pana la urma urmei de ce nu va uitati in oglinda inainte de a jigni o alta persoane ...inainte de a face prost...urat...handicapat pe altu de ce nu va uitati inainte in oglinda??? Cine va da voua dreptul sa ii jigniti pe altii ??? A ca zicem pe ts de vreun borac "ce prost e asta nu stie sa puna bmb" sau mai stiu eu ce chestii d genul asta da mai zic . Dar cum ne permitem sa intram pe ts si sa ne jignim intre noi . E ca si cand dau un EX .. eu intru pe ts si iti zic tie sunshine ca esti "proasta" ...Pai cine imi da mie dreptul sa te jignesc ??? cat de bine iti pica tie chestia asta ??? a si oare chiar taci din gura daca as face asa ?? de cate ori m-ati vazut pe mine sau pe zuuza sa jignim pe cineva care se afla pe ts ??? a ca jignim si noi copii d 10-15 ani care chiar sunt niste suflete paralele cu aceasta viata si stau aiurea pe cs mai mult sa ne incurce DA ...dar asta e o alta treaba si o alta mancare de peste . Ceea ce eu am spus in acel post era legat de vorbitul si jignitul intre oamenii de pe ts ..... NU de BARFEEEE asa cum ai inteles tu . Faptul ca am spus "va vorbiti unii pe ceilalti" nu era vorba de BARFA...era vb de faptul ca se plangea unu de celalalt... "uite ce mi-a zis ala...uite cum m-a facut ala..uite ce mi-a facut ala" NU era vb de BARFA.....daca vrei caut exact explicatia cuvantului barfa in dex ca sa o dau cuvant cu cuvant si o sa vezi ca e cu totul alta chestie .

Acum sa continui cu alt post de-al tau sunshine .

"Nu vad care e problema daca eu l-as face prost pe unu de pe ts. Sau cumva sunt si pe ts reguli ca pe forum/server?
Am dreptul la libera exprimare. Prefer sa il jicnesc pe unu in fata si sa il fac cum vreau eu decat sa il barfesc.
Daca eu vreau sa jicnesc il jicnesc fara sa imi fie teama ca voi ma luati la intrebari de ce asa si de ce asa. "

Spre surprinderea ta care poate nu folosesti ts de foarte mult timp fiecare SERVER de pe ts are propriul REGULAMENT . De ex pt faptul ca abd a intrat uc nick`ul "cacat" pe canal peste pufy si cine mai era eu ca Helper pe blackzone in mod normal trebuia sa ii dau BAN de pe sv . AAAAAA ca nu am facut-o ..... pai nu am facut-o pt ca la mine bun simtul e prea mare si incerc sa impac pe toata lumea dar daca vreti sa procedez de fiecare data asa cum trebuie VA PROMIT ca asa voi face de acum in colo . Legat de faptul ca daca tu ai chef sa il jignesti pe unu pe ts pe blackzone nu te tine nimeni ...dar daca eu sunt p canal si aud...pot sa iti dau BAN fara nici cea mai mica problema. Vrei sa il jignesti pe unu in fata pai te muti pe mess...ii dai Video Call si o faci .... NU O FACI PE SV-UL MEU .....PE FORUMUL MEU.......SI NICI PE TS ATATA TIMP CAT EU SUNT HELPER ACOLO !!!!

"Daca eu vreau sa il fac prost pe unu, tre sa interveniti voi?" DA !!!! trebuie sa intervenim noi atata timp cat REPET o faci pe sv meu...pe forumul meu...pe blackzone ... Daca o faci pe unul din cele 3 locuri DA trebuie sa iti fie teama ca te luam la intrebari . Vrei sa il faci pe unu prost te muti pe mess pe mirc ..pe skype. NU MA INTERESEAZA UNDE !!!!

Vreti libera exprimare ????? duceti-va la miting si strigati "Jos Basescu" sau mai stiu eu ce balarii vreti voi sa strigati ..... vreti libera exprimare va duceti cum am spus mai sus pe mess , skype,mirc, si mai stiu eu c cacaturi deastea mai sunt . NU sv/forum Noi2 sau pe blackzone !!!

Cam atat am avut d zis ca oricum banuiesc ca vb pt pereti . Concluzia e ca Invatati sa cititi ceea ce e scris pe forum si sa interpretati asa cum trebuie ceea ce e scris nu sa aberati voi si sa interpretati cine stie ce tampenii !!!! asa e romanul face din tantar armasar . Oricum vb zuuzei nu inteleg de unde postul asta dupa 3-4 zile de liniste pe sv si forum . Dar am impresia ca voua va place sa existe mereu discutii .

Ultima editare efectuata de catre zUuzu in Vin Ian 20, 2012 12:39 am, editata de 1 ori

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Vin Ian 20, 2012 12:34 am

Bine. Las-o balta. Serios, inchide topicul. Ms.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Vin Ian 20, 2012 12:41 am

De data asta nu se poate inchide pt ca ai inceput o discutie . vreau sa mai posteze si altcineva nu numai 2-3 oameni daca tot ati deschis topic . NU MAI INCHID TOPICURI LA CEREREA USERILOR DE PE FORUM .Gt cu bunatatea . Vreti corectitudine o sa aveti .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de DJALIGATOR la data de Vin Ian 20, 2012 12:55 am

Cata dreptate are zUuzu.
DJALIGATOR
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 50
Data nasterii Data nasterii : 10/01/1997
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Vin Ian 20, 2012 1:26 am

Nu vreau sa posteze aici doar cei care vor sa se dea bine pe langa owneri si sa zica ( bv zuuzu , asa e zuuzu , ai dreptate zuuzu , etc ) pt ca aceste posturi din 3-5 cuvinte nu au ce cauta aici . Daca aveti ceva interesant de zis postati daca nu va rog sa va abtineti ca sa nu ma apuc sa va dau WARN .

zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de FELINA la data de Vin Ian 20, 2012 1:43 am

la faza ca esti tu(zuzu) sau zuza care-i problema(nu stau sa va scriu numele corect, acum sa nu incepeti ca nu va respect din cauza asta)? pana la urma amandoi sunteti owner patroni sefi si ce vreti voi sau altii(la server) ,si la chestia cu barfitul si jignitul tine de comportamentul fiecaruia trebuie sa fim constienti ca nu putem fi pe placul tuturor habar nu am si as putea da exemple multe la cati le stau in gat :Pp dar nu e cazul sa fac alarma ca ala nu-i convine de mine sau lu altu asa ca daca nu ne intelegem noi intre noi apai o colegialitate intre un admin si player clar ca nu se poate doar daca se cunosc intr-un mod sau altu
FELINA
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 81
Data nasterii Data nasterii : 27/12/1990
Localizare Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de ClauZa la data de Vin Ian 20, 2012 2:09 am

sa intervin si eu ca si despre mn a fost vorba pe ts si se vorbea ca nush ce fel sunt sau numai stiu ce...in viata de zi cu zi suntem cu toti diferiti de cea ce parem pe internet..si inca ceva daca un jucator intra sa joace poate intra sa se distreze nu sa faca fraguri ca altii si poate e incepator si joaca mai prostt ca altii care joaca de atatia ani.
Eu zis sa nu mai fie atata vb intre admini si sa fie intelegere ca serverul sa mearga bine si sa fie armonie pentru CA asta ne dorim cu totii sa fie armonie si intelegere..

HAIDETI SA NE INTELEGEM INTRE NOI SI SA NU MAI FIE DIFERENTE.

Si JOS BASESCU:))
ClauZa
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 92
Data nasterii Data nasterii : 28/04/1988

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Vin Ian 20, 2012 2:11 am

draga lavinia:) ca tot ziceai de "cearta" dintre mine si endriu...

in primul rand as vrea si eu sa inteleg care e treaba ta in cearta asta. tu unde te aflai?

in al doilea rand eu intrasem ca sa o impac pe crisu atunci si daca imi aduc bine aminte despre asta vorbeam si pe canalul noi2, insa crisu a zis ca nu vrea sa intre cu voi atunci pt ca era nevoasa pe tine. atata timp cat eu vreau sa impac un om nu ti se pare normal sa ii accept anumite chestii pana o fac sa se razgandeasca? asa a fost si cu tzapu... si el a zis la fel si cu el am vb intai pe mess apoi pe ts.... si uite ca oamenii s-au razgandit si acum vorbiti intre voi....

in al treilea rand in acea "cearta" nu a fost doar endriu, ci si abd si am considerat ca nu e frumos sa stau sa ma cert cu ei. cel mai usor a fost sa vorbesc cu zUuzu si zUuza sa vad ce au ei de zis... apoi daca nu treceam si eu la jigniri daca era nevoie sau cel mai probabil ieseam de pe ts si server cand ii vedeam pe ei . vorbind cu zUuzu s-a rezolvat problema si nu a mai fost nevoie de alte certuri inutile si de cele mentionate mai sus

in al patrulea rand ce ti se pare deplasat sa intru cu altcineva pe alt canal sa vorbesc cu el? tu cu endriu cand intrati separat ti-a zis cineva ceva? te-a intrebat cineva dc intri ? ce barfiti acolo? nu ma intereseaza sincer. poti vorbi orice si poti barfi (nu spun ca asta faci.. nu e un apropo... doar exemplu).deci nu vad ce a fost in neregula...
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 57
Data nasterii Data nasterii : 04/11/1992
Localizare Localizare : Rm. Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de Tzapu la data de Vin Ian 20, 2012 2:44 am

sunsh1ne a scris:Nu vad care e problema daca eu l-as face prost pe unu de pe ts. Sau cumva sunt si pe ts reguli ca pe forum/server?

Pentru ca nu mai stiu care ce si cum zice. Acuma zici tu o chestie, mai tarziu da edit zuzu si tot asa.
In fine.

Mancaaa....cu orice risc...dar o dau in personal cu toate ca nu te cunosc!Mare noroc ai avut ca am evitat ts-ul ala...am preferat sa joc linistit 2-3 ore cs...in fine...sa revenim la subiect...Nu inteleg ce te deranjeaza pe tine de unde atat frustrare?Tind sa cred ca esti genul de persoana care considera tot timpul ca ceea ce gandesti si faci ar trebui sa faca si ceilalti,ca esti un real model de fata!Faptul ca ai dreptul la libera exprimare asta nu inseamna ca ai si dreptul sa JIGNESTI nu jicnesti!De mult timp mi-ai displacut ca persoana iar faza cu endriu a pus capac.cand tu ai luat foc ca il atacam noi domnle pe endriu.endriu daca avea coloana vertebrala se apara singur.nu era nevoie sa faci jdemii de posturi ca e incoltit si nush ce...unde era avocatu poporului!eu ti-as da un sfat(nu stiu in ce masura o sa si tii cont de el)incearca sa nu fii asa in viata reala ca o sa dai de unu care o sa iti mute impresiile la spate!Poate am deviat putin de la subiect si imi asum consecinta!Dar miss raza...esti absurda cateodata!
Tzapu
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 93
Data nasterii Data nasterii : 27/09/1984
Localizare Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de Maverick la data de Vin Ian 20, 2012 6:12 am

O sa fiu scurt si la obiect. De acum in colo sa nu mai vad/aud certuri pe TS/FORUM/SV ca m-am saturat pana in gat sa intru si sa vad/aud cum va certati ca niste copii, lucru care ma indispune si ma supara foarte mult. Eu sunt genul de persoana care e vesela tot timpul, de multe ori chiar daca sunt trist incerc sa ascund acest lucru doar ca sa nu ii indispun pe ceilalti.
In concluzie vreau ca de acum in colo, cand se isca conflicte, ori va ignorati unul pe celalalt pana va trece, ori iesiti frumusel si vorbiti pe mess sau va calmati dupa care intrati iar. Eu personal daca mai sunt nevoit sa asist la certuri/discutii etc, voi avea grija ca cei care au pornit discutiile si cei care o continua sa se aleaga cu ban pe 120 min ca sa se calmeze si nu ma intereseaza despre cine e vorba. Cred ca am fost destul de clar si veti sti la ce sa va asteptati. HAVE A NICE DAY!!!
Maverick
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 215
Data nasterii Data nasterii : 26/04/1993
Localizare Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Vin Ian 20, 2012 3:09 pm

K. Pauza de la cs si ts si forum. Salut pana imi trec mie nervii.
@Tzapu: Nu sunt asa si in viata reala, si sunt cativa de aici care stiu f bine lucrul asta. Poate ca gresesc si eu ca amestec problemele mele personale de fam si etc cu srv... si incep un scandal de nu stiu nici eu de unde a aparut sau de ce l-am iscat.

Pt asta trebuie sa-mi cer scuze in fata tuturor.
Problemele mele personale nu sunt de genu "sufar din dragoste", "m-am certat cu cea mai buna prietena" sau mai stiu eu ce cacaturi de genu.
Lucru despre care nu are rost sa discut. Asa ca revin cand o sa treaca toate problemele astea. Chiar acum postez acest lucru la inactivitate. Multumesc de intelegere.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Vin Ian 20, 2012 10:39 pm

Lavi toti cei care ti-au dat un sfat sau au lasat conetariu spunand propria opinie nu cred ca asteapta scuze ... cred ca vor sa intelegi ca nu intotdeauna ce gandesti tu e cel mai bine... si atunci cand ai nervi si totusi incepi niste discurii mai aprinse sa nu mai facem reclamatii sau eu stiu ce alte chestii ... suntem oameni toti. In plus toti adminii care sunt pe acest server am observat ca sunt destul de intelegatori si te poti intelege cu ei... adica da, azi va certati, maine la fel, dar va puteti impaca intre voi cand va calmati... si astfel nu mai afla tot serverul de cearta... si asta e valabil pentru mai multi... si si pentru mine:)

In cazul in care te-am deranjat cu cele spuse eu imi cer scuze... nu imi place sa stiu pe cnva suparat din cauza mea... infiderent de persoana sau de motiv...
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 57
Data nasterii Data nasterii : 04/11/1992
Localizare Localizare : Rm. Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Sam Ian 21, 2012 12:03 am

edit zUuzu : Macar sa se fi inteles unele lucruri care s-au vb aici si sa se tina cont de ele . a venit timpul sa inchidem si topicul asta .

closed

Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat