Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ce admin nu-si merita gradul?!?!?!

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ce admin consideri ca nu-si merita gradul? Si de ce?

5% 5% 
[ 1 ]
15% 15% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
5% 5% 
[ 1 ]
20% 20% 
[ 4 ]
5% 5% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
35% 35% 
[ 7 ]
5% 5% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Total voturi : 20

Ce admin nu-si merita gradul?!?!?!

Mesaj Scris de zUuza la data de Vin Ian 13, 2012 11:53 pm

Am facut acest topic in speranta ca vom tria adminii in asa fel incat sa ramana doar cei ce sunt utili sv-lui,de aceea am sa fac cate un post pentru fiecare categorie de admini, unde o sa va rog sa votati si sa spuneti de ce considerati ca acel admin pe care l-ati votat nu merita gradul respectiv!

Va rog ca atunci cand va spuneti si parerea sa nu jigniti si sa vb cat se poate de frumos. Multumim!

Azi incepem cu, categoria Helperilor!!

Ultima editare efectuata de catre zUuza in Sam Ian 21, 2012 12:10 am, editata de 2 ori

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 139 mesaje.
Ultima ta vizita: .
Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 472
Data nasterii Data nasterii : 19/03/1987
Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Re: Ce admin nu-si merita gradul?!?!?!

Mesaj Scris de -=Vasea=- la data de Sam Ian 14, 2012 12:05 am

eu cred ca nu isi merita admin electric am si o dovada [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
am votat pentru electric
Edit zUuza : Te rog sa si votezi!!!

Ultima editare efectuata de catre -=Vasea=- in Sam Ian 14, 2012 2:05 am, editata de 1 ori
-=Vasea=-
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 87
Data nasterii Data nasterii : 01/01/1993
Localizare Localizare : Prin iasi nici eu nu stiu :))

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Sam Ian 14, 2012 1:37 am

Atunci cand votati vreau sa va si justificati alegerea altfel nu am cum sa iau in considerare

Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de dNb la data de Sam Ian 14, 2012 2:01 am

bloked,electrick praf
dydu si iuda nu i-am vazut sa foloseasca vreo comanda
zmb habar n-am cine e
dNb
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 216
Data nasterii Data nasterii : 25/07/1988
Localizare Localizare : palermo

Sus In jos

Mesaj Scris de Andrewww la data de Sam Ian 14, 2012 2:11 am

Eu nu inteleg dc au admini toti copii de 14,15 ani si mai sunt si pe valve...
Andrewww
Membru
Membru

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 6
Data nasterii Data nasterii : 06/10/1992
Localizare Localizare : kongo

Sus In jos

Mesaj Scris de Andrewww la data de Sam Ian 14, 2012 2:12 am

iii*
Andrewww
Membru
Membru

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 6
Data nasterii Data nasterii : 06/10/1992
Localizare Localizare : kongo

Sus In jos

Mesaj Scris de marmota cu mp4 la data de Sam Ian 14, 2012 2:14 am

electrick si nights praf..

blocked si zmb nu-i stiu.

+ stiti deja parerea mea despre endriu, nu are rost sa mai comentez.

cred c-ar trebui sa faceti altfel sondaju`, sa putem vota 2-3 admini, nu numai 1...uitati-va peste el.

Mai fac un edit: nu ma intelegeti, io n-am nimic cu endriu, el are ceva cu mine..nu inteleg care e problema lui si ce frustrari are.nu ma intereseaza sa fac "scandal" ca nu-mi sta in caracter, imi vad de treaba mea si prefer sa-l evit, dar se pare ca el se joaca cu nervii mei, vrea sa vada cat rezist. il anunt aici ca nu pun botu` si nu-mi fac nervi pt el, nici macar nu-l cunosc.

Ultima editare efectuata de catre marmota cu mp4 in Sam Ian 14, 2012 7:35 am, editata de 3 ori

marmota cu mp4
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 346
Data nasterii Data nasterii : 11/10/1993
Localizare Localizare : Bucuresti/Rahova

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000893374975

Sus In jos

Mesaj Scris de ClauZa la data de Sam Ian 14, 2012 2:16 am

eu nu imi merit gradul care il am ptr k am cateva saptamani de cand joc si daca intru sa joc o fac de distractie...si am vazut k multa lume e contra mea..eu am incercat cat de cat sa imi fac treaba iar daca am gresit k m`am pus in gura cu admini mai mari care nu isi merita gradul m`am pus pe buna dreptate ptr k nu stiti de cat sa vb lumea pe la spate si sa suferiti de admin aveti impresii de sefii pe un joc...

si ca endriu sa stie parerea mea despre el esti un copil care ..care vb mult si prost..!!

Ultima editare efectuata de catre ClauZa in Sam Ian 14, 2012 2:21 am, editata de 1 ori
ClauZa
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 92
Data nasterii Data nasterii : 28/04/1988

Sus In jos

Mesaj Scris de liviulica la data de Sam Ian 14, 2012 2:18 am

multi din cei de acolo mai au mult de invatat, m3ka si zmb joaca din an in paste pe svul asta, bloked e romeo ala din germania parca? , nu l-am mai vazut de mult .in cateoria mai au de invatat intra electric si nightshadow[iuda il inteleg ca este printre cei mai mari ca varsta de pe sv si nu se baga, nu l-am vazut adminand efectiv pana acuma, nici bine nici prost , pur si simplu nu se baga],clauza a avut nickul noi2. si nu stiu de ce atatea voturi negative ptr rankul adminului tinand cont ca nu a fost la deplorabil al altora, si vazand ca e un singur post deocamdata scriu tot ce am de zis ptr tot. multi sunt impotriva lui endriu ca s-au certat pe nu stiu unde si are comportament inadecvat, nu stiu ce sa zic nu am asistat, mesterik e degeaba ultima oara a intrat a dat ban "ca a asa a vrut el" si a disparut , si commentul meu ironic ca nu o sa-l mai vezi curand la vremea respectiva.Mai observ prin lista adminilor cativa pe care nu i-am mai vazut de cand lumea gen sety, s>s, element (care intrat mai rar si e un admin bun dupa parerea mea), donn nici el nu a mai aparut de mult, npf din cate imi aduc eu aminte e tot meka ( are 2 graduri pe 2 nume diferite ?:) ). Nu am nimic special impotriva celor care nu sunt aici , vad tot felul de dispute personale care vor avea loc oriunde ai fi si nu cred atunci cand esti admin nu ai voie sa te certi cu altul cat timp nu afectati pe cei de pe server, daca ne-am place fiecare pe fiecare ..... .

si edit sa mai rad nitel : am deja 6 seturi de poze de la 6 admini diferiti pe celalalt nume cu care sunt in top :P, nu stiu daca e de bine sau de rau sad

Ultima editare efectuata de catre liviulica in Sam Ian 14, 2012 2:45 am, editata de 1 ori
liviulica
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 105
Data nasterii Data nasterii : 02/10/1950
Localizare Localizare : Cuca Macaii

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Sam Ian 14, 2012 2:39 am

Triple-X - Nu-l stiu
M3k@ - Nimic de zis
dydu- E chiar calumea, isi vede de treaba, nimic de zis
zmb - Nu-l stiu
BLOKED - Nu-l stiu
NightsShadow - Nu-l stiu, l-am vazut de cateva ori dar nu-l stiu
^^*ElectricK*^^! - L-am vazut de cateva ori dar nu-l stiu
Von*Putzifer - Nimic de zis
ClauZa - Se baga peste comenzile mele. Eu dau gag, el le da kick. Sper sa nu mai faca dinastea.
iuda - L-am vazut dar nu stiu daca admina, nu am fost atenta
EndR!uu. - Se pare ca multi aveti probleme cu el. Problema voastra este ca va atacati din orice, si sunteti cam caposi cu totii, si el si voi. Daca nu va stiti respecta, e problema voastra. Vad cuvinte frumoase adresate lui gen : "e praf, n-are nici o treaba cu adminu, e copil ce vb mult si prost". Hai sa facem toti pe desteptii, ce parere aveti? Unde o sa ajungem pana la urma?
abd - Nimic de zis
zUzU - Nu prea il stiu, nimic de zis.
SpyDy - L-am vazut dar n-am nimic de zis.

In concluzie, nu pot vota nici un admin. Oricum decizia finala va fi a lui zuza si zuzu.

Ultima editare efectuata de catre sunsh1ne in Sam Ian 14, 2012 2:47 am, editata de 1 ori
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 101
Data nasterii Data nasterii : 05/12/1991
Localizare Localizare : Arad

http://www.lavinnia.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Sam Ian 14, 2012 2:42 am

Referitor la ce ai spus u liv.... k meka are la 2 nick admin... nu e asa... nu am mai modificat noi lista adminilor si i-am modificat de cand a fost atunci chestia cu cine nu joaca cu adminul zboara... si de aceea i-am dat iar pe meka deci pe npf nu mai are are doar p meka. Iar in zilele urmatoare or sa fie pusi si adminii cu grade mai mari , o sa o luam treptat pe fiecare grad.

Iar care vor sa voteze mai multi sau au nemultumiri fata de mai multi admini de la Helper pot posta doar parerile k le luam si pe ele in considerare chiar daca nu e vot!!

Mai asteptam pana maine voturile voastre dupa care vom lua o hotarare si vom trece la categoria ADMINS !

Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de Tzapu la data de Sam Ian 14, 2012 2:42 am

M3k@,zmb nu i-am vazut mult timp si atunci cand au fost au fost doar cu numele...EndR!uu jucator bun dar arogant.Fara sa am nimic personal!
Tzapu
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 93
Data nasterii Data nasterii : 27/09/1984
Localizare Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Sam Ian 14, 2012 2:49 am

Tzapu. Asa pot zice ca sunt si eu. Mai aroganta. Pai daca unu se oftica eu nu stau sa ma rog de el sa ma ierte sau sa se calmeze. Sunt imuna la tot ce ma inconjoara si nu pun nimic la suflet.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de It's just fun!!! la data de Sam Ian 14, 2012 2:54 am

Pe M3K@ si zmb nu i-am vazut de muuult timp pe server si forum, de aceea cred ca ei ar trebui sa fie primi.
It's just fun!!!
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 300
Data nasterii Data nasterii : 03/10/1995
Localizare Localizare : Lapus

http://89.121.128.229/clase/ixa/andrei_d/

Sus In jos

Mesaj Scris de Soarek la data de Sam Ian 14, 2012 3:56 am

90 % din ei nu i-am vazut niciodata folosind adminu deci:| imi pare rau ca nu pot da mai multe VOTURI
Soarek
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 38
Data nasterii Data nasterii : 11/06/1990
Localizare Localizare : Targu Mures

Sus In jos

Mesaj Scris de Tzapu la data de Sam Ian 14, 2012 4:25 am

sunsh1ne a scris:Tzapu. Asa pot zice ca sunt si eu. Mai aroganta. Pai daca unu se oftica eu nu stau sa ma rog de el sa ma ierte sau sa se calmeze. Sunt imuna la tot ce ma inconjoara si nu pun nimic la suflet.

Pai femeile in general sunt arogante miss sun rade)nici eu nu pun la suflet si nici in seama nu iau multe lucruri absurde cum ar fi o cearta pe chat sau etc...dar fiecare avem momentele noastre de slabiciune si pasele proaste...ca daca asculti tot ce se spune despre tine sau interpretezi anuminte cuvinte ajungi la balamuc...Sa lasam oamenii sa isi spuna parerile cu privinta la tema deschisa:)
Tzapu
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de p1ngu13 la data de Sam Ian 14, 2012 4:53 am

pacat ca nu se pot da mai multe voturi .. as fi dat la toti care nu`s activi pe forum ..si server . (neanuntand motivele) .. As mai opta si pentru varsta .. sa se respecte regula . Pentru ca nu prea sunt "copti" la minte si au un comportament care lasa de dorit .

ok..am votat pentru m3k@ . pentru inactivitate ..la fel as fi putut vota si pt zmb,Bloked,
NightShadows-am inteles ca acesta e Sedativ , imi cer scuze atunci am facut confuzie
Clauza - e cat de cat ok ,incearca si el cat poate sa ajute..a fost cam dat la o parte de toata lumea,ar trebui sa-i dam si lui sansa .
zUzU - nu am nimic cu omuletu' . se implica asa cat de cat,se zbate..face poze , da voturi .. etc.sa se mandreasca si el cu adminu,ca e copil na. dar e deranjanta varsta lui..ti-am zis.. nu poate gandi limpede si de aceea apar anumite discutii ! daca si-ar remedia putin comportamentu si nu ar calca peste cuvantul celor mai mari in grad ar fi ok!
Electrick - il vad rar .. si atunci inactiv pe server.de forum nici nu discutam ! cam 60% sunt dezinteresati.
abd- e ok
Endriu - nici nu mai am cuvinte,am fost de fata si la discutia pe care a purtat-o cu pufy ! vedeti si voi ce poate in poza.. + de asta a intrat pe TS unde eram cu pufy , cu numele "cacat" si s-a apucat sa injure si dastea .. omu' asta nu prea are ce cauta in "familia" noi2 ! ca jucator e ok ,dar asta nu`i da dreptu sa faca chestiile astea.

Ultima editare efectuata de catre p1ngu13 in Sam Ian 14, 2012 6:36 pm, editata de 2 ori
p1ngu13
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 61
Data nasterii Data nasterii : 28/11/1993
Localizare Localizare : Tirgu-Mures

https://facebook.com/adela.cristina15

Sus In jos

Mesaj Scris de blue la data de Sam Ian 14, 2012 5:04 am

l-am votat pe apolon.

Este adminul care nu isi merita gradul.
Crede ca stie cand defapt nu stie nimic.
Schimba harti cum are el pofta si lista poate sa mai mearga in continuare dar nu are nici un rost pentru ca si voi il stiti la fel de bine ca mine sau poate chiar mai bine.

Atat am avut de spus!
blue
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 148
Data nasterii Data nasterii : 19/04/1989
Localizare Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuza la data de Sam Ian 14, 2012 5:14 am

edit zUuzu :
sunsh1ne a scris: Sunt imuna la tot ce ma inconjoara si nu pun nimic la suflet.
Sunshine daca erai asa cum ai spus in citatul asta nu reactionai cum ai reactionat in seara aia si daca nu puneai la suflet nu mai exista acel pm . deci concluzia e ca sa nu va dati ce nu sunteti !!! Asta ca sa fie off topic . Si acum sa revin la ceea ce vroiam sa spun

Andrewww ai 1 WARN pt off topic . Nu va intereseaza pe voi cine e valve sau steam on . Unii nu isi permit sa isi cumpere ... altora nu le merge steamul ( vezi zUuzu adica eu ) etc . Prefer sa am admini valve dar care stiu sa se comporte si sa admineze decat admini Steam On care sa nu aibe habar de adminat si de ce inseamna a fi om si a te intelege cu toata lumea . In post vi s-a spus sa va spuneti pareri despre adminii din lista . Tu nu ai facut asta ai facut post cam pe langa subiect..ba din contra nu ai aflat de existenta butonului Edit si ai facut Dublu Post ( ceea ce imi sugereaza ca nu prea frecventezi forumurile ) iar asta e un lucru rau pt ca pe acest sv nu vom mai accepta admini care nu frecventeaza forumul si care nu se implica pentru binele comunitatii .Cat despre faptul ca sunt admini de 13-14-15 ani ... da vom pune o limita la varsta atunci cand se ia adminul ! Desi am avut placerea sa cunosc persoane care la 14 ani adminau si gandeau mult mai ok decat altii la 20 . asa ca.... niciodata nu se stie peste ce dai in viata. Dar vom pune o limita si daca vom gasi un caz mai special vom face exceptie .

p1ngu13 te rog sa dai edit la postul tau si sa faci ce au facut si ceilalati . sa iei adminii pe care ai fi vrut sa ii votezi si sa spui cate ceva despre ei ...de ce nu isi merita adminul . va plangeti ca nu se face curatenie in admini . pai vreti curatenie atunci ajutati-ne. Spuneti-va deschis parerea si ceea ce ganditi !!!

blue chiar daca ai putut sa votezi doar 1 daca consideri ca mai sunt si altii din lista aia te rog sa postezi numele lor si sa spui de ce nu isi merita adminul . Cel mai bine e sa faceti cum a facut sunshine. ii luati pe fiecare in parte si spuneti ceva despre fiecare . De data asta chiar daca s-a dat sa fie doar un vot se vor lua in seama mai ales comentariile voastre . de maine va exista posibilitatea de a alege mai multe variante de raspuns.

Continuam cu postul asta pana maine cand vom trage linie la Helperi si cand o sa trecem la treaba . Tot maine va mai face zUuza ca si azi o lista cu Admins ca sa votati si sa va dati cu parerea . Vom face in asa fel incat de maine la fiecare grad de admin postat sa puteti alege mai multe variante !!! Dar pt fiecare varianta votata asteptam si explicatie de ce ati ales asa pt ca altfel nu va fi luata in considerare .

Esti membru din .
zUuza
Moderator Global
Moderator Global

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy la data de Sam Ian 14, 2012 5:58 am

ce ziceati de limbajul folosit pe server??? doar ce ati vorbit de asta si uite dovada...

pana acum am tot tacut si l.am lasat pentru ca nu imi place sa ma cert dar de acum iti zic ca sigur pentru fiecare jignire ii dau ban 120 pentru limbaj... stie si zuUza .. era de fata cand jignea... deci nu e prima data si daca vrei martori sunt destui.. in puls cand da ban nu face demo nu face nimic... doar voteban... la cate banuri a dat dc nu exista nici unu postat? prin intermediu asta iti zic endriu de acum cu mn nu mai ai ce vb;) nu tin dusmanie dar nici prieteni nu mai suntem
pufy
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 57
Data nasterii Data nasterii : 04/11/1992
Localizare Localizare : Rm. Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de Tzapu la data de Sam Ian 14, 2012 6:24 am

aleser18 a scris:Soarek,dupa cum am citit in cateva topic-uri,am inteles ca ai revenit de aproximativ o saptamana pe server,nu?
Pai,frate,eu il stiu pe Electrick[ApoloN],el are admin`u de mult timp,si il foloseste,poate tu nu l-ai vazut pe server,ca am mai iesit pe afara, ;)
Si nu spun pareri urate despre ApoloN,ca se supara pe mine rade

E ultima oara cand mai fac citat la lucruri inutile!Aleser nu vad votul si parerea ta referitor la tema deschisa!Ce treaba ai cu soarek?Cand omu si-a dat cu parerea la ce se vorbeste aici? Si nu inteleg ce ai vrut sa spui cu:"poate tu nu l-ai vazut pe server,ca am mai iesit pe afara, ;) "
Tzapu
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Nu le prea am cu exprimarea,:) :D

Mesaj Scris de aleser18 la data de Sam Ian 14, 2012 6:47 am

Tzapu a scris:
aleser18 a scris:Soarek,dupa cum am citit in cateva topic-uri,am inteles ca ai revenit de aproximativ o saptamana pe server,nu?
Pai,frate,eu il stiu pe Electrick[ApoloN],el are admin`u de mult timp,si il foloseste,poate tu nu l-ai vazut pe server,ca am mai iesit pe afara, ;)
Si nu spun pareri urate despre ApoloN,ca se supara pe mine rade

E ultima oara cand mai fac citat la lucruri inutile!Aleser nu vad votul si parerea ta referitor la tema deschisa!Ce treaba ai cu soarek?Cand omu si-a dat cu parerea la ce se vorbeste aici? Si nu inteleg ce ai vrut sa spui cu:"poate tu nu l-ai vazut pe server,ca am mai iesit pe afara, ;) "
aleser18
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 57
Data nasterii Data nasterii : 26/07/1998
Localizare Localizare : Suceava

Sus In jos

Mesaj Scris de blue la data de Sam Ian 14, 2012 11:58 am

Pe Apolon deja l-am votat.

Dupa ce am vazut poza in care era surprins endriu vorbind urat lui pufy, m-am intristat pentru ca pe omul asta l-am sustinut majoritatea sa ia admin si acum parca s-a pierdut cu totul.

Pufy este baiatul cu care nu ai pentru ce sa te certi.

Daca tot mai am dreptul la vot, acest vot va merge in partea lui Endriu.
Imi pare rau Endriu dar sunt aproape sigur ca ne-ai dezamagit pe toti nu doar pe mine.
blue
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de sunsh1ne la data de Sam Ian 14, 2012 2:50 pm

Normal ca va dezamageste daca este atacat din toate partile. Wow. Bv voua.
sunsh1ne
Grad 1
Grad 1

Sus In jos

Mesaj Scris de blue la data de Sam Ian 14, 2012 3:14 pm

sunsh1ne a scris:Normal ca va dezamageste daca este atacat din toate partile. Wow. Bv voua.

Lavinia poate nu ai vazut poza incarcata de pufy. Acolo el este cel care a atacat verbal. Si toata lumea se plange de el pentru ca a dezamagit. De la adminul X cu varsta de 12 ani ne asteptam cu totii sa atace verbal pe toata lumea, sa admineze jalnic, etc. dar de la el nu s-a asteptat nimeni si de asta acum este taxat.

Daca credeti ca nu am dreptate, o sa aveti dreptul sa ma taxati si voi pe mine la fel cum am facut eu cu cei 2
blue
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul