Spatiu publicitar !
Contactati-ne !
XHLDS - Engine redirect
XHLDS - Engine redirect
Ultimele subiecte
» Anunt Admini 22.03.1012 !!!
Joi Mar 22, 2012 7:43 pm Scris de zUuza

» Schimbare Forum !!!!
Lun Mar 12, 2012 2:47 am Scris de zUuzu

» Noul Forum al sv-ului !!!
Dum Mar 11, 2012 10:05 pm Scris de zUuzu

» Cerere Slot pentru bLn
Dum Mar 11, 2012 9:58 pm Scris de blue

» Bancuri !
Dum Mar 11, 2012 9:52 am Scris de Romeo

» Cerere slot ;))
Sam Mar 10, 2012 11:29 pm Scris de marmota cu mp4

» Cerere slot byBomBoNeLu;x
Sam Mar 10, 2012 9:37 pm Scris de zUuza

» Reclamatie Soarek
Sam Mar 10, 2012 7:37 pm Scris de Maverick

» PROBLEMA CS
Vin Mar 09, 2012 6:23 pm Scris de dNk

» Cerere Slot by oCb^bLn
Vin Mar 09, 2012 3:26 am Scris de zUuza

» Mici probleme
Mier Mar 07, 2012 5:17 pm Scris de dNk

» Important frEEstYle^
Mar Mar 06, 2012 5:04 am Scris de frEEstYle^

» Grup Facebook
Mar Mar 06, 2012 1:01 am Scris de ClauZa

» Donatii
Lun Mar 05, 2012 8:19 pm Scris de -=Vasea=-

» SCUZE PENTRU INACTIVITATE
Lun Mar 05, 2012 3:02 am Scris de Romeo

Control panel
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Social
Lista de prieteni
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Sondaj

Va place noul forum ?

Vezi rezultatele

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Un admin frustrat !

In jos

Un admin frustrat !

Mesaj Scris de gggg la data de Vin Iul 01, 2011 5:41 pm

Adminul frustrat : Liv
Motivul reclamatiei: mia dat kick si apoi ma banat.
As dorii sa fie retrogradat sau suspendarea adminului pt 5 zile. Mi-a dat ban pentru ca am zis ca pe snow sa nu joace cu awp...iar apoi am zis "joci pe snow cu awp si pe awp cu arme" iar apoi iam zis sa ma lase in pace ca ma streseaza ma tot ameninta ca imi scoate el adminu si nu e prima data.

As dorii sa mi se scoata banul...si in acelasi timp sa fie si el suspendat.

Ip: 86.123.77.58

E a 2oara cand ma ameninta liv....prea putin imi pasa daca am sau nu admin..doar ca cu admin pot ajuta si sv in timp ce ma joc. Fara el nu pot face asta.

Pe langa asta nu puteam sa intru in consola sa fac print...dupa ce am inchis csul si lam deschis iar mergea consola.
gggg
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 56
Data nasterii Data nasterii : 18/07/1991
Localizare Localizare : Braila

Sus In jos

Re: Un admin frustrat !

Mesaj Scris de liviulica la data de Vin Iul 01, 2011 5:46 pm

arata-mi unde te-am amenintat cu adminul , ai banul pe 120 de min , pune replicile tale acolo nu doar ce am spus eu , ti-am zis sa inveti sa adminezi si incepi sa ma iei peste picior si cu taranisme cu mine , nu o sa iti permit asa ceva stai pe bara 120 cat ti-am dat ban. Tot dialogul a fost cu tine si cu andrei care tipati in gura mare la alt admin fara awp ( nu la mine) , v-am zis ca aveti voie cu orice arma cat timp este snowul cu awp bagat , si apoi ati inceput amandoi sa fiti cocosi ca voi. v-am zis sa taceti si sa invatati odata amandoi sa adminati ca nu va vad bine cu adminul ala andrei a tacut frumos si tu ai inceput cu comentatul ceea ce nu o sa-ti permit
liviulica
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 105
Data nasterii Data nasterii : 02/10/1950
Localizare Localizare : Cuca Macaii

Sus In jos

Mesaj Scris de It's just fun!!! la data de Vin Iul 01, 2011 5:56 pm

Cand am intrat am intrebat daca este voie cu awp iar gggg a spus ca nu si eu de aia am atras atentia.
Eu am zis ca nu ma cert cu liv si am iesit de pe server.
It's just fun!!!
Admin pe server
Admin pe server

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 300
Data nasterii Data nasterii : 03/10/1995
Localizare Localizare : Lapus

http://89.121.128.229/clase/ixa/andrei_d/

Sus In jos

Mesaj Scris de gggg la data de Vin Iul 01, 2011 5:57 pm

Bai liviule...ia fi atent...daca mergea sa intru in consola copiam tot...si iam zis lui element fara awp..si el a zis ok...eu cocos ? nu mam dat tu te-ai dat ca esti mai mare ca mine grad...nu mi-ai zis "poate ramai fara admin"...cocos la tine ? Ti-am zis sa ma lasi ca incepi sa ma stresezi...imi scriai in continuu cand eu tacusem....eu cocos cu ce draq sa ma dau ? Cu administrator ? Sau cu cat cs stiu eu ? Nu prea cred...dar tu esti cel mai tare tot timpu tu pe toti ii contrazici si faci pe invers...eu iau ban pentru 120min tu sper sati iei ceea ce am cerut mai sus. Parca in regulament scria ca comenzile nu se folosesc pe altii admini ? Nu ? acum sa vad daca se aplica si suspendarea...

Tu pe mine nu ma lasi fara admin decat daca vreau eu. Doar zuuzu si zuuza poate...si asta daca vor ei sau eu. Sincer sa fiu si scuzati-mi expresia "fac ceva pe influenta ta".
gggg
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de liviulica la data de Vin Iul 01, 2011 6:07 pm

daca nu ma insel ce citat imi dai tu e din alt post pe forum in care te certai cu altcineva unde ti-am zis ca iti pierzi adminul , vino cu toate cele 3 fraze pe care le-am scris la rand pe server in care ti-am atras atentia tie si lui andrey, din cate stiu eu este free game serverul , nu sa stau sa ma iau de voi ca nu va place nu stiu ce arma pe nu stiu ce harta sau ca unul sta in baza undeva pe o harta mare si voua nu va convine
liviulica
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de gggg la data de Vin Iul 01, 2011 6:12 pm

De unde sa vin cu fraze daca numi mergea consola...X(...dati ban si ai sa vezi ca nu merge sa deschizi consola...sau ce comanda oi fi dat tu...si nu ma stresa cu bazaconiile tale...ca daca stiai ca merge nu mai insistai atat sa vin cu "dovezi"...

Sa decida zuuzu ce e de facut..ca eu mam saturat sa dau de cate un admin frustrat in viata reala ce vina pe cea virtuala si o face pe sefu ca in realitate nu reuseste.

Fiecare sa inteleaga ce vrea din aceasta ultima fraza...Sefu de care zic are diferite posturi in diferite situatii.
gggg
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de liviulica la data de Vin Iul 01, 2011 6:25 pm

succes , intradevar e greu sa dai scroll up cand iei ban ptr un dialog , e ce sa-i faci acuma m-am bagat si eu in seama la tine ca in rest nu zic nimica pe server, simteam eu nevoie sa ma bag asa in seama si te-am placut pe tn
liviulica
Admin pe server
Admin pe server

Sus In jos

Mesaj Scris de ChooseYourLastWish la data de Vin Iul 01, 2011 6:31 pm

bah liv lai placut =)) si chiar tea bagat in seama =)) =)) =))
ChooseYourLastWish
Bot
Bot

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 81
Data nasterii Data nasterii : 15/04/1994
Localizare Localizare : Targu Lapus

Sus In jos

Mesaj Scris de zUuzu la data de Vin Iul 01, 2011 7:03 pm

S-a ajuns la toata chestia asta din cauza mea . NU am gasit si nu am reusit sa bag harta fy_snow1 pe sv. daca o bagam nu mai erau discutii legate de awp pe snow acum . Asa ca imi cer scuze fata de cei implicati in aceasta discutie .Sper sa o gasesc si cand o sa o am o sa inlocuiesc snow cu snow1. chiar acum l-am rugat pe liv sa imi faca rost de harta .
Legat de voi 2. Liv pt mine e printre cei mai buni si experimentati admini de pe sv daca nu cumva chiar cel mai bun . Singurul lui defect e ca e cam cu nasul pe sus fata d ceilalti admini. si sincer intr-un fel il inteleg..ca dupa 13-14 ani de cs si adminat...te cam plictisesti. el nu intelege ca un admin nu se naste invatat si treb impins de la spate. Liv stia f bine regulile sv`ului . Free game. si daca pe harta e awp asta e..se joaca cu el...dar si gggg stia bine ca pe multe sv`ere si chiar si la noi se practica chestia asta..fara awp pe snow !! Fiecare admin cu mentalitatea lui si ca sa impiedic discutiile de genul o sa bag cum am spus si mai sus fy_snow1.

In concluzie nimeni nu va fi suspendat..sau chestii de genul . Doar o sa ii atrag atentia lui liv sa se abtina de la banuri de genul celui dat lui gggg si sa incerce intai sa explice situatia. NU va mai certati intre voi . nu vreau sa mai vad reclamatii intre admin .

Liv daca nu iti convine ceva la un admin...explica-i de ce nu face bine,cu ce greseste..si mai lasa de la tine. iar tu gggg asculta si d liv ca aveti de invatat f multe d la el daca stiti sa va dati bine pe langa el . Sper ca ati inteles ce am avut de spus si sa va calmati . acestea fiind spuse va declar ... rade)) closed

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ai postat pana acum 139 mesaje.
Fii politicos ! Urmeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Ai răbdare !
zUuzu
Moderator Global
Moderator Global

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 317
Data nasterii Data nasterii : 03/11/1986
Localizare Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus